Tyck till om tyreso.se
Till tyreso.se

Styrgrupp

Varje deltagande kommun åtar sig att ha representation i styrgruppen för Våga Visa kulturskola. Styrgruppen består av chefer som är ansvariga inför politiker.

Haninge

Klas Sandberg
E-post: klas.sandberg@haninge.se

Huddinge

Anna-Maria Bergman
E-post: anna-maria.bergman@huddinge.se

Järfälla

Jessica Christensen
E-post: jessica.christensen@jarfalla.se

Nacka

Nadia Izzat
E-post: nadia.izzat@nacka.se

Stockholm

Marion Hauge-Lindberg
E-post: marion.hauge-lindberg@stockholm.se

Tyresö

Iréne Hededal
E-post: irene.hededal@tyreso.se

Upplands Väsby

Krister Widström (vikarierande styrgruppsrepresentant)
E-post: krister.widstrom@upplandsvasby.se

Värmdö

Fredrik Nornvall
E-post: fredrik.nornvall@varmdo.se 


Publicerad av: annika.dandanell@tyreso.se

Senast uppdaterad: 2017-10-18

Högermeny