Tyck till om tyreso.se
Till tyreso.se

Styrgrupp

Varje deltagande kommun åtar sig att ha representation i styrgruppen för Våga Visa kulturskola. Styrgruppen består av chefer som är ansvariga inför politiker.

Haninge

Klas Sandberg
E-post: klas.sandberg@haninge.se

Järfälla

Jessica Christensen
E-post: jessica.christensen@jarfalla.se

Nacka

Tuula Aula (vikarierande styrgruppsrepresentant)
E-post: tuula.aula@nacka.se

Stockholm

Marion Hauge-Lindberg
E-post: marion.hauge-lindberg@stockholm.se

Tyresö

Inger Lundin
E-post: inger.lundin@tyreso.se

Upplands Väsby

Maria Röstberg
E-post: maria.rostberg@upplandsvasby.se

Värmdö

Fredrik Nornvall
E-post: fredrik.nornvall@varmdo.se 


Publicerad av: annika.dandanell@tyreso.se

Senast uppdaterad: 2018-01-22

Högermeny