Tyck till om tyreso.se
Till tyreso.se

Kontakt

Kontaktlista

Rektor
Marco Suares
Tel: 08-578 298 15
marco.suares@tyreso.se
Biträdande rektor (Särskola/träningsskola)
Anna Nyström
Tel: 08-578 290 32
anna.nystrom@utb.tyreso.se
 
Biträdande rektor (fritidshem och förskoleklass)
Kristina Hellberg
Tel: 08-578 296 85
kristina.hellberg@tyreso.se
 
Intendent 
Magdalena Johansson
Tel: 08-578 296 80
stimmet@tyreso.se

Elevhälsopedagog
Carina Olsson
Tel: 08-578 296 84
carina.olsson@tyreso.se
 
IT-administratör
Mikael Rasmusson
Tel: 08-578 290 51
mikael.rasmusson@tyreso.se
 
Vaktmästare
Camil Foco
Tel: 08-578 296 83
camil.foco@tyreso.se
 
Skolsköterska
Kristin Knutsson
Tel: 08-578 296 43
kristin.knutsson@tyreso.se
 
Skolpsykolog
Azar Bordbar
Tel: 08-578 298 17
azar.bordbar@tyreso.se
 
Skolkurator
Marita Widlund
Tel: 08-578 296 27
marita.widlund@tyreso.se
   
Slöjden  070-169 84 43
Tole Svensson@utb.tyreso.se 
Ida.Holmberg@utb.tyreso.se  
Idrotten:  
Andreas Adamsson@utb.tyreso.se 070-169 84 42
Specialpedagog:  
Inger Mårtensso@utb.tyreso.se 070-169 82 97
Talpedagog:  
Mimi.Rogstad@utb.tyreso.se
   
Köket 08-5782 96 44
TBA 08-5782 96 96
Badstranden fritidshem 08-5782 96 87
Bläckfisken förskoleklass 08-5782 96 86
Braxen fritidshem 08-5782 96 88
Bryggan 070-169 81 18
Tumlaren fritidshem 08-5782 96 98
Ankaret/Pirayan fritidshem 08-5782 96 90
GS 4-6
TS 1-5 08-5782 96 95
GS 1-2 08-5782 96 97
GS F-1 070-169 82 98
Lärstudion 070-169 82 96
 
*Klasslärarnas e-postadresser finns under klasser och under grundskola

Publicerad av: mikael.rasmusson@tyreso.se

Senast uppdaterad: 2016-09-27

Högermeny