Tyck till om tyreso.se
Till tyreso.se

Telefonlista F-9

Skolledningen

Rektor Jonas Åkesson tel: 08-5782 7101 e-post: jonas.akesson2@tyreso.se

Bitr. rektor (6-9), Stephan Bruun tel: 08-5782 7102 e-post: stephan.bruun@tyreso.se

Bitr. rektor (F-5), Anne-Marie Forslund tel: 08-5782 7114 e-post: anne-marie.forslund@tyreso.se

Bitr. rektor (F-5) Charlotta Gleisner tel: 08-5782 7141 e-post: charlotta.gleisner@tyreso.se

Expeditionen

Intendent (6-9), Eva Zetterlund  tel: 08-5782 7100 e-post: eva.zetterlund@tyreso.se

Administratör (F-5), Susanne Gardbrant tel: 08-5782 7130 e-post: susanne.gardbrant@tyreso.se

Vaktmästeri

Vaktmästare Peppe Holmberg tel: 08-5782 7120 e-post: per.holmberg@tyreso.se

Vaktmästare Mats Ohlsson tel: 08-5782 7118 e-post: mats.ohlsson@tyreso.se

Personal åk 6-9 

Personalrum 6-9, tel: 08-5782 7127

Arbetsrum åk 6-9 övre, tel: 08-5782 7126

Arbetsrum åk 6-9 nedre, tel:08-5782 7128

Observera: E-post adresser till lärare finns på varje årskurs hemsida som du hittar på första sidan.

E-post till personal: förnamn.efternamn@utb.tyreso.se

Personal åk F-5

Vallhall FB samt öppningsavdelning tel: 08-5782 7121

Miklagård FA och 1A  tel: 08-5782 7137

Idavall 1B, 1C, stängningsavdelning tel: 08-5782 7135

Mimers Brunn 2A och 2B tel: 08-5782 7136

Midgård 3A, 3B, 3C  tel: 08-5782 7138

Skolår 4-5, lärare nås på e-post, adress finns på varje årskurs hemsida som du hittar på första sidan.


E-post till personal
: förnamn.efternamn@utb.tyreso.se

Fritidshem se nummer i vänster kolumn under rubriken fritidshem.

Specialpedagoger/Speciallärare/Lilla gruppen

Pia Ivarsson (F-5), tel: 070-169 83 83 e-post: pia.ivarsson@utb.tyreso.se

Therese Lindholm Ohlson (F-5) tel: 070-169 83 83 e-post: therese.ohlson@utb.tyreso.se

Katherine Dage (6-9), tel: 070-169 83 82 e-post: katherine.dage@utb.tyreso.se

Tina Laakso (6-9), tel: 070-169 80 46 e-post: tina.laakso@utb.tyreso.se

Kathrin Nordlinder (6-9), tel: 070-169 80 46 e-post: kathrin.nordlinder@utb.tyreso.se

Lilla gruppen åk 6-9 tel: 070-169 83 81, e-post: erik.reinholdsson@utb.tyreso.se   cecillia.fredblad@utb.tyreso.se

Övrigt

Hemkunskapen, tel: 08-5782 7116

Slöjd - trä, tel: 5782 7124

Teknik, tel: 08-5782 7123

Idrotten, tel: 08-5782 7117

E-post till personal: förnamn.efternamn@utb.tyreso.se


Publicerad av: Eva Zetterlund

Senast uppdaterad: 2016-09-23