Tyck till om tyreso.se
Till tyreso.se

Telefonlista Krusboda skola

Frånvaroanmälan, elever All frånvaroanmälan gör du via
E-TJÄNSTER FÖRSKOLA & SKOLA före kl 07.30.

Manuell frånvaroanmälan (i nödfall) före kl 07.30
tel: 08-578 298 02


Rektor
Susie Broquist Lundegård
tel: 08-578 298 01 
E-post: susie.broquistlundegard@tyreso.se 

Bitr. Rektor
Johanna Jozic
tel: 08-578 299 85
E-post: johanna.jozic@utb.tyreso.se

Expedition
Jennie Kirchner Ekstrand
tel: 08-578 298 02          
E-post: jennie.kirchner@utb.tyreso.se

Skolsköterska
Eva Ivarson
tel: 08-578 299 88
E-post: eva.ivarsson@tyreso.se
Genväg till öppettider och information

Kurator
Gittan Kummetz
tel: 08-578 290 82
E-post: gittan.kummetz@tyreso.se 


Vaktmästare & IT ansvarig
Pierre Näsman
tel: 08-578 298 14                  
E-post: pierre.nasman@tyreso.se

Kök Krusboda skola 
Tomas Viklund, kökschef
tel: 08-578 298 56           
E-post: tomas.wiklund@tyreso.se


Förskoleklass & Fritids

Genväg till öppettider och övrig information 

Förskoleklass A Västan + morgonomsorg
mobil: 070-169 80 84 

Förskoleklass B Västan
mobil:  070-169 80 83

Förskoleklass C Västan
mobil:  070-169 80 85  

Fritidshem Västan år 1
tel: 08-578 298 22
mobil: 070-488 98 22 

Fritidshem Sunnan år 2
tel. 08-578 294 83
mobil: 070-169 80 86 

Fritidshem Kompassen år 3-6
tel: 08-578 298 16
mobil: 070-169 80 87


Pedagogisk Personal

Specialpedagoger
Soile Lillnor
tel: 070-169 83 55
E-post: 
soile.lillnor@utb.tyreso.se

Lärare
Aaltonen Samuelson Anne (Musik)
mobil: 070 169 83 56
E-post: anne.aaltonen.samuelson@utb.tyreso.se

af Schmidt Nikoleta (åk 3)
mobil: 070 169 83 60
E-post: nikoleta.schmidt@utb.tyreso.se

Alod Eva (åk 3)
mobil: 070 169 83 48
E-post: eva.alod@utb.tyreso.se

Andén Anna (IdH 1-3)
mobil: 070 169 83 47
E-post: anna.anden@utb.tyreso.se

Axelsson Hedlund Petra (Slöjd)
E-post: petra.hedlund@utb.tyreso.se

Bernerskog Helen (åk 6)
mobil: 070 169 83 64
E-post: helen.bernerskog@utb.tyreso.se

Davidsson Kerstin (åk 4-5)
mobil: 070 169 83 58
E-post: kerstin.davidsson@utb.tyreso.se

Garpenlöv Susan (åk 4-5) mobil:
070 169 83 51
E-post: susan.garpenlov@utb.tyreso.se

Niklas Höglund (sltm)
mobil: 070 169 83 52
E-post: niklas.hoglund@utb.tyreso.se

Jessica Jordas (åk 4)
mobil: 070 169 81 76
E-post: jessica.jordas@utb.tyreso.se

Josefsson Ann-Britt (åk 1)
mobil: 070 169 83 53
E-post: ann-britt.josefsson@utb.tyreso.se

Kalander Zofia (åk 2)
mobil: 070 169 86 64
E-post: zofia.kalander@utb.tyreso.se

Larsson Sara (åk 3, lagled 2-3)
mobil: 070 169 86 63
E-post: sara.larsson@utb.tyreso.se

Lindebjörk Kjärstin (åk 6)
mobil: 070 169 83 65
E-post: kjarstin.lindebjork@utb.tyreso.se

Lindgren Anette (åk 5, lagled 4-6)
mobil: 070 169 83 61
E-post: anette.lindgren@utb.tyreso.se

Ljung Monika (åk 6)
mobil: 070 169 83 49
E-post: monika.ljung@utb.tyreso.se

Ljunglöf Sandra (åk 4-5)
mobil: 070-1698350
E-post: sandra.ljunglof@utb.tyreso.se

Lundström Helena (IdH 4-6)
mobil: 070-169 8459
E-post: helena.lundstrom@utb.tyreso.se

Nilsson Maja (åk 2)
mobil: 070 169 83 63
E-post: maja.nilsson@utb.tyreso.se

Reinel Helen (åk 1)
mobil: 070 169 83 62
E-post: helen.reinel@utb.tyreso.se

Strigér Saga (åk 1)
mobil: 070 169 83 54
E-post: saga.striger@utb.tyreso.se

Förskoleklass
Andersson Maja
mobil: 070 488 98 03
E-post: marianne.andersson@utb.tyreso.se

Benandex Anéthe
E-post: anethe.benandex@utb.tyreso.se

Eriksson Olsson Britt
E-post: britt.olsson@utb.tyreso.se

Figeroa Susana
E-post: susana.figueroa@utb.tyreso.se

Hjertsson Sandra
E-post: sandra.hjertsson@utb.tyreso.se

Njers Dragana
E-post: dragana.njers@utb.tyreso.se

Nordin Marie
E-post: marie.nordin@utb.tyreso.se

Pedagogisk personal
Armandt Lina
E-post: lina.armandt@utb.tyreso.se

Benonius Anders
E-post: anders.benonius@utb.tyreso.se

Bispgård Eva
E-post: eva.bispgard@utb.tyreso.se

Boulos Natalia "Nattis"
E-post: natalia.boulos@utb.tyreso.se

Carlsén Zebastian
E-post: zebastian.carlsen@utb.tyreso.se 

Garpenlöv Henrik
E-post: henrik.garpenlov@utb.tyreso.se

Garpenlöv Lotta
E-post: lotta.garpenlov@utb.tyreso.se

Hedlund Petra
E-post: petra.hedlund02@utb.tyreso.se

Holmberg Jessica
E-post: jessica.holmberg@utb.tyreso.se

Jantz Paulina
E-post: paulina.jantz@utb.tyreso.se

Kandelberg Mia
E-post: mia.kandelberg@utb.tyreso.se

Victoria Wingårdh (Vt 2017 utlånad till Dalskolan) 
E-post: victoria.wingardh@utb.tyreso.se


Söker du någon i den pedagogiska personalstyrkan på skolan når du enklast dem genom e-post "förnamn.efternamn@utb.tyreso.se".


Publicerad av: Pierre Näsman

Senast uppdaterad: 2017-04-20

Högermeny