Tyck till om tyreso.se
Utseende på startsidans modulspår
Kontaktpersoner i Tyresö

Kontaktpersoner i Tyresö

Lisa Lönegård
Verksamhetsledare
lisa.lonegard@tyreso.se
08-578 292 82

Ulrika Asplund
Studie- och yrkesvägledare
ulrika.asplund@tyreso.se
08-578 294 85

Leonard Kihlgren
Vägledare
leonard.kihlgren@tyreso.se
08-578 272 19

Lotta Palmebrink
Vägledare
Lotta.Palmebrink@tyreso.se
08-578 291 46

Wanja Janeheim
Vägledare
08-578 299 56
wanja.janeheim@tyreso.se

Eva Larsson
Arbetsförmedlare
eva.m.larsson@arbetsformedlingen.se
010-486 28 96

Matilda Andersson
Arbetsförmedlare
010-488 91 65
matilda.x.andersson@arbetsformedlingen.se

Utseende i högerspåret
Kontaktpersoner i Tyresö

Kontaktpersoner i Tyresö

Lisa Lönegård
Verksamhetsledare
lisa.lonegard@tyreso.se
08-578 292 82

Ulrika Asplund
Studie- och yrkesvägledare
ulrika.asplund@tyreso.se
08-578 294 85

Leonard Kihlgren
Vägledare
leonard.kihlgren@tyreso.se
08-578 272 19

Lotta Palmebrink
Vägledare
Lotta.Palmebrink@tyreso.se
08-578 291 46

Wanja Janeheim
Vägledare
08-578 299 56
wanja.janeheim@tyreso.se

Eva Larsson
Arbetsförmedlare
eva.m.larsson@arbetsformedlingen.se
010-486 28 96

Matilda Andersson
Arbetsförmedlare
010-488 91 65
matilda.x.andersson@arbetsformedlingen.se

Utseende med två kolumners bredd
Kontaktpersoner i Tyresö

Kontaktpersoner i Tyresö

Lisa Lönegård
Verksamhetsledare
lisa.lonegard@tyreso.se
08-578 292 82

Ulrika Asplund
Studie- och yrkesvägledare
ulrika.asplund@tyreso.se
08-578 294 85

Leonard Kihlgren
Vägledare
leonard.kihlgren@tyreso.se
08-578 272 19

Lotta Palmebrink
Vägledare
Lotta.Palmebrink@tyreso.se
08-578 291 46

Wanja Janeheim
Vägledare
08-578 299 56
wanja.janeheim@tyreso.se

Eva Larsson
Arbetsförmedlare
eva.m.larsson@arbetsformedlingen.se
010-486 28 96

Matilda Andersson
Arbetsförmedlare
010-488 91 65
matilda.x.andersson@arbetsformedlingen.se